гвен стефани

Пронајдени се 7 резултати на тема „гвен стефани“
Радио Милева

Гвен Стефани уловена во несекојдневна комбинација, а фановите коментираат дека изгледа како „восочна фигура“

Американската пејачка и музички продуцентка Гвен Стефани (51) беше фотографирана на патот кон музичкото студио во Санта Моника, а по...