гупсе озај

Пронајдени се 8 резултати на тема „гупсе озај“
Радио Милева

Турскиот миленик на женските срца, актерот Бариш Ардуч нскоскоро ќе стане татко – еве ја и бремената сопруга (фото)

Турскиот актер Бариш Ардуч и неговата сопруга и колешка, актерката Гупсе Озај го очекуваат своето прво дете. Убавата вест на својот...
Радио Милева

По подолго време новинарите го зачекаа турскиот заводик Бариш Ардуч, но не сакаше да зборува поради ненадејната смрт на колега (фото)

Бариш Ардуч или попознат како Омер од турската серија „Вљубениот ерген“ и актерката Гупсе Озај се заедно од 2014 година, а по подолго...