грција

Пронајдени се 48 резултати на тема „грција“
Радио Милева

Ќерката на Весна Змијанац денес му е сопруга на Реља Поповиќ, но Николија некогаш беше во врска со оваа голема црномуреста НБА ѕвезда!

Популарната естрадн0-брачна  двојка Реља Поповиќ и Николија Јовановиќ денес имаат две ќерки и се обидуваат да ја зачуваат својата приватност...
Радио Милева

Сораја кога и да се појави „крева прашина“: Старлетата на плажа во мини бикини, со фејслифтинг и набилдани силикони „ќе ве извади од панталони“ (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ замина на одмор во Грција, од каде редовно „ги сервисира“ своите следбеници со провокативни и голи изданија...
Живот и Стил

Сте го посетиле ли ова гратче во Грција? Убави плажи, стар дел на градот од бајките и истористи локалитети – сè на едно место

Дали некогаш сте размислувале да летувате во Нафплио, најромантичното гратче во цела Грција? Постојат градови чија убавина и единствен...
Живот и Стил

Сакате да летувате во Грција, а да бидете безбедни? На овој грчки остров нема коронавирус, а сите жители се вакцинирани

Еден грчки остров е целосно заштитен од коронавирусот, а сите жители се вакцинирани. Ова е нивната приказна. Уште од месец март минатата...