граѓанска прослава

Пронајдени се 4 резултати на тема „граѓанска прослава“
Радио Милева

За Владо Јаневски сношти Кичево беше „главен град на тагата“: За граѓанската прослава пееше пред 20-ина случајни минувачи (ВИДЕО)

Владо Јаневски потврди дека е пејач за секоја власт… и прилика!  Од партиски митинзи и изборни кампањи, до политички прослави и журки…...
Мегафон

Владата фрли милионски суми за прославата, посетата – очајна: Народот не ја проголта лагата (ФОТО)

Владата доживеја дебакл откако „фрли“ милионска сума за прославата, а доби очајна посетеност. Народот овој пат не ја проголта лагата. Организацијата...