гога секулиќ

Пронајдени се 79 резултати на тема „гога секулиќ“
Радио Милева

„Порано бев редовна гостинка во кафеана, а сега веќе немам сила за ништо“: Еве зошто Гога Секулиќ е исцрпена (фото)

Пејачката откри дека воспитувањето на нејзиниот син целосно и го променило животот. Пејачката Гога Секулиќ по кратка медиумска пауза...
Радио Милева

Роден е здрав, а промена забележала на две години: Гога Секулиќ проговори за здраствениот проблем на синчето (фото)

За пејачката Гога Секулиќ 11 декември ќе остане најважниот ден во нејзиниот живот. На тој ден, во 2018 година, таа роди син кој целосно го...
Радио Милева

„Пејачите се фалат, па и јас – имам два стана, едниот вреди 300.000 евра“: Гога Секулиќ отворено за недвижнините (фото)

Пејачката се пофали со имотниот лист, а откри и дека има симпатија. Гога Секулиќ откри како моментално стои на љубовниот фронт, но отворено...
Радио Милева

Стана вдовица на 36 години: Гога Секулиќ го загуби сопругот по само два месеци брак и сѐ уште ги плаќа долговите од неговото лекување (фото)

Гога Секулиќ во 2013 година се омажи за Игор Рамовиќ, кој почина два месеци откако го кажаа судбоносното „да“. Имено, Игор ја загуби битката...
Радио Милева

„Како две лубеници“: Гога Секулиќ кажа дека ќе ги смалува силиконските гради, но новите едвај влегуваат во кадар (фото)

Пејачката Гога Секулиќ поради болки во грбот ги смени силиконските импланти во градите, но иако многумина мислеа дека ќе ги намали,...
Радио Милева

Гога Секулиќ не може да ја заузда бујната предница: Пејачката се соблече на море, гигантските силикони штрчат нагоре (ВИДЕО)

Пејачката Гога Секулиќ, која неодамна ги замени силиконските импланти во градите, е снимена во костим за капење на плажа, а во фокусот...
Радио Милева

Гога Секулиќ и Дарко Лазиќ биле истовремено пациенти во иста болница, а лекарите имале голем постоперативен проблем и со двајцата

Пејачката Гога Секулиќ истакна дека таа и нејзиниот колега Драко Лазиќ се запознале на клиниката каде и двајцата правеле естетски корекции,...
Радио Милева

Гога Секулиќ има голема мака, и тежи и кичмата и страда, па ќе ги разочара фановите и ќе ги смали силиконите (фото) 

Гога Секулиќ откри дека одлучила да оди на пластична операција. Пејачката е видена со бившиот сопруг на настан во Белград, па прво искоментирала: –...
Радио Милева

„Денес се модерни политичарите, некои се распрашуваат за мене“: Гога Секулиќ провори за емотивниот живот

Пејачката Гога Секулиќ проговори за своите планови за иднината, како и за односот со поранешниот сопруг. На темата љубовници и афери...