гоца тржан

Пронајдени се 89 резултати на тема „гоца тржан“
Радио Милева

Гоца Тржан зборуваше за сексот за една ноќ од споствено искуство: „Му реков, одам да се туширам, а ти…“

Гоца Тржан гостуваше во емисијата „Магазин ин“ и отворено зборуваше за секс за една вечер. Пејачката ги објасни мислењата дека за заљбувањето...
Радио Милева

Иван Маринковиќ тврди дека Гоца Тржан и забранува на ќерката да се гледа со него поради реалните шоуа

Гоца Тржан истакна дека нејзина ќерка Лена не контактира со нејзиниот поранешен сопруг Иван Маринковиќ бидејќи тој три години не излегува...
Радио Милева

Гоца Тржан проговори за наследничката Лена: „Мојата ќерка со години нема контакт со татко и ниту пак сака!“

Гоца Тржан од бракот со Иван Маринковиќ ја има ќерката Лена, која ја роди пред 13 години. Пејачката не сака да зборува за својот поранешен...
Радио Милева

Гоца Тржан со сопругот имаат свое реално шоу, кое еве како се одвива: „Сега не би ти дала пи*ка, таман еден хектар да ја имам“ (ФОТО)

Финансиската криза меѓу српските музички sвезди направи вистински хаос, а таков случај наводно Гоца Тржан речиси ја чинеше развод на...
Радио Милева

Гоца Тржан ги чека резултатите од вештачко оплодување: „Ќе останам со Раша дури и ако никогаш немаме деца“

Гоца Тржан ужива во повеќегодишниот брак со Радомир Новаковиќ, но единствено нешто што ја „уништува“ семејната идила е тоа што парот...
Радио Милева

Гоца Тржан за да заработи во време на корона доби предлог да биде дадилка на синот на Миљана Кулиќ, вака реагираше на понудата

Поранешниот сопруг на Гоца Тржан, Иван Маринковиќ освен ќерката со Гоца,  го има и синот Жељко со учесничката во реалните шоуа, Миљана...
Радио Милева

Гоца Тржан со емотивна порака за својата ќерка: „Се бореа за мојот живот, не чувствува болка, не чувствував страв – само гледав во тебе“

Ќерката на Гоца Тржан и Иван Маринковиќ наполни 13 години, а пејачката и се обрати со емотивна порака со која ги разнежи сите. Пејачката...