гоца тржан

Пронајдени се 121 резултати на тема „гоца тржан“
Радио Милева

„Јас немам право да го држам покрај себе“: Гоца Тржан отворено за односот со партнерот после пет неуспешни ин-витро оплодувања

Гоца Тржан за време на гостувањето во емисијата „Ми данас“ на телевизијата К1 отворено проговори за најтешките моменти низ кои поминала...
Радио Милева

Продавале сладолед, весници, работеле во бутик за да заработат за леб: Еве со што се занимавале познатите пред да станат славни

Многу познати личности не ни сонувале дека ќе живеат во богатство бидејќи некогаш се занимавале со обична работа и не заработувале...
Радио Милева

Гоца Тржан се откажа од вештачкото оплодување: „Три пати пробав и не успеа, не сакам никој да ме сожалува“

Пејачката Гоца Тржан призна дека се откажала од вештачкото оплодување преку кое се обиде да добие дете со сопругот Раша Новаковиќ. -Имав...
Радио Милева

Гоца Тржан ја „искритикува“ Сања Кужет: „На телевизија изгледа совршено, но за мој вкус премногу е слаба“

Пејачката Гоца Тржан без влакна на јазикот ги искритикува колегите и колешките кои користат фотошоп и филтери. Гоца ја прокоментира...
Радио Милева

Гоца Тржан до детали ја опиша својата борба за потомство: „Ме критикуваа на колку години се обидувам да останам бремена“

Пејачката Гоца Тржан и сопругот веќе 10 години водат борба за потомство. Пејачката во емисијата „Викенд на К1“ отворено зборуваше на...
Радио Милева

Бившиот на Гоца Тржан тврди дека тие треба да се разведат во црква за да склопат брак со друг партнер: „Не знам како се омажи со Раша“

Реалити ѕвездата Иван Маринковиќ по излегувањето од реалното шоу „Парови “ е во емотивна врска со Јелена Илиќ, но го изненадила веста...
Радио Милева

Гоца Тржан и Рашо премногу се опуштија на плажа: Мислеа дека се сами, па пејачката се соблече топлес и го „налегна“ својот помлад сопруг (ФОТО)

Пејачката Гоца Тржан со сопругот Рашо уживаат во јунскиот одмор на Егејското море во Грција. Откако веќе  покажа дека не се срами да...
Радио Милева

Гоца Тржан проговори за своето искуство со вештачкото оплодување: „Тоа не е евтин процес, но повеќе плаќате со емоциите и телото“

Пејачката Гоца Тржан беше во Прага поради вештачко оплодување, а сега проговори за своето искуство. „Немам некои посебни вести, но можам...
Радио Милева

Сопругот на Гоца Тржан сакал да биде интимен со Сузана Манчиќ, а пејачка остана шокирана, па ги замисли во тројка (фото)

Пејачката Гоца Тржан и нејзиниот избраник Радомир Раша Новаковиќ во емисија во живо дадоа повеќе од интересни одговори на непријатни...
Радио Милева

„Не пикајте го носот каде не му е местото“: Гоца Тржан им се обрати на сите оние што ја прашуваат за вештачкото оплодување (видео)

Гоца Тржан објави на социјалните мрежи од Чешка, па им се обрати на сите оние кои премногу се занимаваат со нејзината приватност. Бидејќи...