галена

Пронајдени се 19 резултати на тема „галена“
Радио Милева

Галена на тета: Лила Филиповска сподели фотографија од нејзината внука и покажа во каква убавица пораснала (фото)

Името Лила Филиповска добро познато ви звучи. Таа важи за една од најпознатите водителки кај нас. Лила имате прилика секој ден да ја...
Радио Милева

Погледнете го секси календарот за 2020 на бугарската пејачка Галена: „За сите што сакаат да ме гледаат секој ден“ (ВИДЕО)

Галена ги изненади своите обожаватели со  секси календарот за новата година. Пејачката се пофали со фотографиите од него на својот...
Радио Милева

Бугарската фолк ѕвезда Галена само по мрежести чорапи и црна танга, напрчена покажа што е „тазе га*е“! (ФОТО)

Пејачката, која е мајка на две деца, предизвика вистинска бура на социјалните мрежи, а обожавателите ја опсипаа со комплименти од типот:...
Радио Милева

Бугарските музички ѕвезди јавно разменија нежности: Фолкерката Галена ја „залапа“ раперката Диона (ФОТО)

бугарската фолк ѕвезда Галена ја зграпчи раперката Диона и двете жестоко се бакнуваа пред стотици луѓе во во преполната фокотека, пишува...