филип живојиновиќ

Пронајдени се 106 резултати на тема „филип живојиновиќ“
Радио Милева

Филмот на Филип Живојиновиќ преполн со експлицитни се*с сцени за кои јавноста преплави со коментари (видео)

Филип Живојиновиќ, сопругот на пејачката Александра Пријовиќ и син на Боба Живојиновиќ, со години успешно се занимава со угостителство,...
Радио Милева

Ретко го покажуваат во јавност: Погледнете колку порасна синот на Александра Пријовиќ и Филип (фото)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ накратко се вратија во детството. Не е толку тешко кога сте во голем тематски парк како Дизниленд. Популарната...
Радио Милева

Филип Живојиновиќ пред Прија беше со многу девојки, но оваа остана најзапаметена: Згодна русокоса актерка со која заминаа за Америка… (ФОТО)

Маја Манџука и Филип Живојиновиќ се нова љубовна двојка на јавната сцена, објавија сите медиуми летото 2011 година. Актерката тогаш имала...
Радио Милева

Еве како Филип Живојиновиќ реагира на провокативните изданија на Александра Пријовиќ: „Многу ми значи неговото мислење“

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ од почетокот на нивната врска го привлeкуваат вниманието каде и да се појават, а пејачката за...
Радио Милева

Александра Пријовиќ откри непознати детали од почетокот на врската со Филип Живојиновиќ: „Ме освои со пакет со вода“

Александра Пријовиќ за медиумите откри дека Филип Живојиновиќ ја освоил кога на првиот состанок и донел пакет со вода. „Ме воодушеви...
Радио Милева

Ретко имаме прилика да ги видиме во вакво издание: Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ разменуваат нежности на јавно место (фото)

Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ често знаат да бидат на мета на медиумите посебно кога станува збор за нивниот приватен живот. Така,...
Радио Милева

Никогаш не изгледала позгодно: Александра Пријовиќ на роденденот кај Анастасија Ражнатовиќ се појави во мини фустанче и ги собра сите погледи (фото)

Пејачката Александра Пријовиќ и нејзиниот сопруг Филип Живојиновиќ се појавија на роденденската прослава кај Анастасија Ражнатовиќ...