филип пецовски

Пронајдени се 23 резултати на тема „филип пецовски“
Радио Милева

Филип Пецовски објави еротско видео, во кое Тина ќе ви го сврти умот: Мераклика на ноќен провод, луксуз, гламур и живот на висока нога! (ВИДЕО)

Младиот пејач Филип Пецовски кој на пошироката јавност и стана познат по одличниот впечаток што го остави со  своето учество во минатогодишната...
Радио Милева

Во собата за емоции секогаш го бодреше неговата мајка, а ова е таткото на македонскиот учесник во „Ѕвездите на Гранд“

Заврши уште една сезона на регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“. Неизвеснот, бура од емоции, солзи, смеа, разочарувања, радост…владеа...
Радио Милева

Мартинијан, Огнен, Филип, Даринос…„растурија“ во полуфиналето на „Ѕвездите на Гранд“, а еден од нив направи вистинско шоу (видео)

Во полуфиналната емисија на „Ѕвездите на Гранд“  која се одржа синоќа, настапуваа и македонските претставници Мартинијан Кириловски,...
Радио Милева

Го нарекуваат машка Јелена Карлеуша, а еве што мисли Ѓорѓе Давид за македонскиот претставник во „Ѕвездите на Гранд“

Не остануваат уште многу емисии до крајот на сезоната на „Ѕвездите на Гранд“, а финалето е закажано за 20 јуни. Во финалната емисија...
Радио Милева

Филип Пецовски воодушеви во музичкото шоу, а сега го прашаа кога ја изгубил невиноста – ова е неговиот одговор

Филип Пецовски со појавување на сцената на „Гранд“ со својата харизма ја воодушеви публиката, но и жирито. Во музичкото шоу „Ѕвездите...
Радио Милева

Вистински македонски дуел: Филип Пецовски и Стефан Величковски се пофалија како поминале во „Ѕвездите на Гранд“

Претходната сабота започна третиот круг на „Ѕвездите на Гранд“, каде што кандидатите настапуваат во дуели. Со претходно влечена ждрепка,...
Радио Милева

Филип Божиновски ја прокоментира одлуката на „Гранд“ за дуелот меѓу двајцата Македонци во музичкото шоу

Од емисија во емисија конкуренцијата во регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“ станува се поголема бидејќи се бираат најдобрите...