филип ѓорѓевиќ

Пронајдени се 8 резултати на тема „филип ѓорѓевиќ“
Радио Милева

Сексапилната сопруга на еден српски фудбалер, се соблече и го покажа затегнатиот задник во танга бикини (фото)

Јована Ѓорѓевиќ, сопругата на српскиот фудбалер Филип Ѓорѓевиќ, која мораше да го напушти италијанското реално шоу „Островот на славните“...
Радио Милева

На оваа српска манекенка навистина животот и пишува романи: Проба да се самоубие, падна во врела вода, и отпадна косата, а сега има проблем со законот (ФОТО)

Сопругата на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ, манекенката Јован Швоња Ѓорѓевиќ (31) беше во центарот на вниманието на јавноста кога ноќта меѓу...
Радио Милева

Српската манекенка и топ модел Јована Швоња, сопруга на фудбалерот Филип Ѓорѓевиќ се соблече, па доби непристоен предлог, на кој уште побезобразно возврати: „Само еден час, велиш…?“

Српската манекенка и топ модел која е сопруга на фудбалскиот репрезентативец Филип Ѓорѓевиќ важи за една од најзгодните, насексапилните...