фахрие евџан

Пронајдени се 44 резултати на тема „фахрие евџан“
Радио Милева

Бали Бег го изнесе синот од породилиште: Турскиот актер е меѓу храбрите татковци, а еве и зошто… (фото)

Синот на Бали Бег пристигна дома. Турската актерка Фахрије Евџан, која пред неколку дена стана мајка по вторпат, го напушти породилиштето....
Радио Милева

Убави вести од домот на најубавата турска актерска двојка: Бурак и Фахрие имаат голема причина за славење (фото)

Пред точно пет години, Бурак Озчивит ги скрши срцата на илјадници обожавателки кога се заколна на вечна љубов само на една, и тоа на најголемата...
Радио Милева

Турскиот пар стави крај на неколкумесечните шпекулации за бракот: Бали Бег и сопругата конечно открија дали се разведуваат

Бракот на една од најатрактивните актерски парови Бурак Озџивит и Фахрие Евџан често е мета на турските медиуми. Иако парот, како што...
Радио Милева

Скандал за кој медиумите се се’ погласни: Бали Бег ја изневерувал Неџла со познатата американска актерка?! (фото)

Турскиот заводник, актерот Бурак Озџивит, најпознат по улогата на Бали-бег, не е во добри односи со својата сопруга Фахрие Евџан веќе...
Радио Милева

На среќата и нема крај: Погледнете колку потпорасна синчето на Бали Бег и Неџла кое е исто како тато (видео)

Иако турските медиуми шпекулираа дека бракот на актерската двојка Бурак Озчивит и фахрие Евџан или попознати како Бали Бег и Неџла,...
Радио Милева

Турскиот актер Бурак Озчивит, попознат како Бали Бег, сам се грижи за синот, неговата сопруга е во лоша состојба

Популарниот турски актер Бурак Озчивит или попознат како Бали Бег од „Сулејман величенствениот“, поминува низ тежок период, пишуваат...
Радио Милева

Убавата Неџла имаше проблем со вишокот килограми по породувањето, а сега се пофали дека повторно е во топ форма (фото)

Актерот Бурак Озчивит и неговата сопруга, актерката Фахрие Евџан во месец април за првпат се остварија во улогата на родители и го добија...
Радио Милева

Најпозната турска актерска двојка сподели детали од породувањето, а ова е реакцијата дека им нудат пари за фотографија од бебето

Најпознатиот турски актерски пар ги живее најубавите денови од родителството. Тие неодамна станаа родители на своето прво синче кое...