елена петреска

Пронајдени се 27 резултати на тема „елена петреска“
Радио Милева

Елена Петреска ретко споделува приватен момент, но сега јавно изрази емоции на сопругот: „Уште 90 години ми се малку со тебе“

Елена Петреска имаше убав повод за славење. Пејачката во 2012 година заплови во брачните води со нејзиниот избраник Андреј Толевски. Свадбата...
Радио Милева

„Не можев да станам до тоалет“: Елена Петреска сними видео каде во детали го сподели своето искуство со коронавирусот (видео)

Со тивок глас, задишана и очигледно се уште без енергија, пејачката Елена Петреска од домашна рехабилитација од коронавирус реши да...
Радио Милева

Елена Петреска ја доби битката со коронавирусот: За празниците во агонија, 14 дена во болничка постела на Инфективна! (ФОТО)

Во недостаток на можности за настапи,  пејачката Елена Петреска во последниот период и се посветена на модата и убавината, на фотографирањето,...
Радио Милева

Само по градник во кујната: Елена Петреска не е очајна, туку секси домаќинка, која жените ја разбираат, а мажите – уште повеќе (ФОТО)

Вака или онака,  полека почнавме да се навикнуваме на новосоздадените услови за живот. Карантинот колку и да е дестимулативен, очигледно...
Радио Милева

Ова девојченце денес е пејачка, мајка, сопруга: Можете ли да погодите која позната Македонка е на фотографијата? (фото)

Веруваме дека не постои таков што барем еднаш не посакал да се врати во своето детство… Познатите Македонци се почесто евоцираат...