елена китиќ

Пронајдени се 32 резултати на тема „елена китиќ“
Радио Милева

Пејачката која денес мами воздишки вака изгледала како дете: Елена Китиќ уште како тинејџерка била „опасна фраерка“ (ФОТО)

Елена Китиќ денес важи за една од најатрактивните пејачки од помладата генерација. Наголемо се зборува за естетските корекции кои ги...
Радио Милева

Ќе ве згрее и на минус: Елена Китиќ разголена во малку крзно, колку на српската пејачка да не и смрзне… тоа под бундата (ФОТО)

Атрактивната ќерка на брачната фолк двојка Миле Китиќ и Марта Савиќ, сексапилната Елена Китиќ среде зима објави фотки од егзотична...
Радио Милева

Елена Китиќ брутално секси: Ќерката на Миле Китиќ во црна латекс-кожа и синџири ги запали социјалните мрежи (ФОТО+ ВИДЕО)

Ќерката на поп-пејачката двојка Миле Китиќ и Марта Савиќ, младата музичка ѕвезда Елена Китиќ со својата најнова објава предизвика бурни...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ промовира „пиштол гола“ уметност: Елена ја покажа целата вселена на голите гради (ФОТО)

Ќерката на познатата брачна – фолк двојка Миле Китиќ – Марта Савиќ, младата пејачка Елена Китиќ неретко  на својот Инстаграм профил...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ топлес ја покажа новата тетоважа: Нема да ви се верува кого истетовирала Елена? (ФОТО)

Елена Китиќ, ќерката на славната пејачка фолк двојка Марта Савиќ и Миле Китиќ е се’ поприсутна на социјалните мрежи, а со то и во медиумите...
Радио Милева

Елена го слави својот 24 -ти роденден, а пораката што Марта и ја испрати на својата ќерка ќе ги растажи сите мајки (ФОТО)

Познато е дека Миле и Марта ја обожаваат својата ќерка и и удоволуваат се што ќе науми Елена Китиќ, наследничката на Марта Савиќ и Миле...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ разголена, ќе ве остави „со падната вилица“ до колена: Елена во црн кожен корсет, изгледа најсекси на свет (ВИДЕО)

Елена Китиќ на социјалните мрежи објави видео кое многумина остави без зборови… И повеќе од тоа! Особено машкиот свет кога ќе ја види...
Радио Милева

Елена Китиќ – никогаш пожешка: Белото ултра мини- бикини кое едвај нешто покрива на оваа убавица, предизвикува вртоглавица (ФОТО)

Згодната ќерка на познатата српска музичка фолк двојка: Марта Савиќ и Миле Китиќ, сексапилната Елена Китиќ, прерасна во вистинска убавица,...
Радио Милева

Поради драстичната промена на фризурата на Елена Китиќ, сега коментираат дека личи на нејзиниот татко (фото)

Пејачката Елена Китиќ, покрај талент за музика, ја разбира и модата и често ги изненадува своите следбеници со нов моден избор на нејзините...
Радио Милева

Ќерката на Миле Китиќ со нова тетоважа на најнеобично место: За безгрижните шепотења да не и звучат глуво, Елена исцрта пеперутка покрај уво (ФОТО)

Пејачката Елена Китиќ ги обожава тетоважита, па има неколку на различни делови од телото, но сега одблизу ја покажа и најновата тетоважа...
Радио Милева

Една српска убавица им „предизвикува несоница“: Горан Кичиќ, Иван Ивановиќ и Милош Биковиќ – трите популарни лика ја лајкуваат секоја нејзина слика (ФОТО)

На прв поглед, Милош Биковиќ, Горан Кичиќ и Иван Ивановиќ немаат ништо заедничко, освен што се три познати и мегапопуларни лица. Но, кога...
Радио Милева

Елена Китиќ во врска со помлад фудбалер: Поради него сака да се сели од Србија, а кога им кажала на родителите кој и е момче…

Според српските медиуми, младата пејачка Елена Китиќ влегла во емотивна врска со фудбалерот Душан Влаховиќ. Елена Китиќ (23), пејачка...