експерт

Пронајдени се 11 резултати на тема „експерт“
Радио Милева

Kaтарина Живковиќ повторно ја поткачи Сања Маринковиќ: „Во емисијата си ги лечи личните комплекси, потребена и е помош од експерт“

Катарина Живковиќ неодамна влезе во конфликт со Сања Маринковиќ кога водителката од емисијата „Магазин ин“ не го објавила одговорот...
Љубов и Секс

Не сте сигурни дали сте аматер или експерт во креветот? – Овие седум знаци покажуваат дека сте одлични љубовници!

Дали некогаш сте се запрашале каква оценка од 1 до 10 заслужувате за вашите вештини во креветот? Да бидеме искрени, дури и ако мислите...