ѕвезди на гранд

Пронајдени се 4 резултати на тема „ѕвезди на гранд“
Радио Милева

Вака изгледаа „Ѕвездите на Гранд“ пред да станат славни: Првите пари ги потрошиле на ставање силикони и заби (ФОТО)

Едно од најпопуларните музички натпреварувања секако  се „Ѕвездите на Гранд“, кое од првиот ден на емитувањето привлекува голема...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ му е кума на овој познат фолк пејач, на кој јавно му честиташе годишнина од бракот (ФОТО)

Пејачката Милица Тодоровиќ и нејзиниот колега Стеван Анѓелковиќ го негуваат своето пријателство со години, уште од периодот кога се...