ѕвезда на гранд

Пронајдени се 11 резултати на тема „ѕвезда на гранд“
Радио Милева

Српскиот пејач и босанската мисицата уживаа на глисер: Ветерот и го крена фустанчето, па на расната убавица и се виде раскошната задница (ВИДЕО)

Фолк пејачот Слоба Васиќ сподели неколку фотографии и кусом видео на кои покажа колку ужива со својата девојка Јелена Карагиќ. Поранешната...
Радио Милева

Уште една „Ѕвезда на Гранд“ покажа со што располага: За неа можеби допрва ќе се слушне, ама затоа веднаш има што да се види! (ФОТО)

Атрактивната млада фолк пејачка Моника Ивкиќ ги изнуди воздишките на мажите кои ја следат на социјалните мрежи. Оваа „Гранд ѕвезда“...
Радио Милева

Уште една „Гранд ѕвезда“ го батали пеењето и се сврти кон земјоделието: „Па нема веќе мене короната да ме за* бава“! (ФОТО)

Многу пејачи се жалат дека се во финансиска криза и дека парите што ги вложиле во песни и видеа нема да им бидат вратени, и дека речиси...
Радио Милева

Младата „Ѕвезда на Гранд“ итно префрлена во болница на реанимација: Пејачот добил труење и алергиски шок откако јадел храна на која е алергичен

Пејачот Никола Мишовиќ, кого локалната публика го знае од натпреварот на „Ѕвездите на Гранд“, доживеа вистинска драма откако јадел...
Радио Милева

Запознајте ја Ивана Цвикиќ – официјално прогласена за најубава и најсекси „Ѕвезда на Гранд“ годинава (ФОТО)

Ивана Цвикиќ, атрактивната учесничка во регионалното музичко талент шоу натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, беше прогласена за најубавата...
Радио Милева

„Ѕвездата на Гранд“ се снимаше додека и го масираа задникот: Марина има публика и кога го разбива целулитот! (ВИДЕО)

Сè попопуларната фолк пејачка Марина Богдановиќ е позната по своите природни бујни облини. Сепак целулитот е непријател на сите жени,...
Радио Милева

Победникот на „Ѕвездите на Гранд“ се отвори: Ристе Ристески призна која српска пејачка му „фаќа око“ (ФОТО+ВИДЕО)

Ристе Ристески живее на релацијаа Белград-Охрид и сега ги откри деталите за неговиот приватен живот. Победникот на „Ѕвездите на Гранд“...
Радио Милева

Учесничката во „Ѕвездите на Гранд“ откри дека е во 6-иот месец од бременоста: Еве какво име одбра за наследничката

Некогашната учесничка во „Ѕвездите на Гранд“, Николина Ковач на својот Инстаграм откри дека е бремена во шестиот месец од бременоста...