џорџина родригез

Пронајдени се 21 резултати на тема „џорџина родригез“
Радио Милева

„Љубоморните измислуваат приказни“: Џорџина Родригез ги демантираше гласините дека со Роналдо се во жестока кавга (фото)

Веќе некое време се шпекулира дека долгогодишната врска помеѓу Џорџина Родригез и Кристијано Роналдо е пред крај поради ароганцијата...
Радио Милева

Роналдо и го упропасти роденденот на Џорџина: За ова сериозно му забележа, а камерите тоа го забележаа (видео)

Џорџина Родригез го прослави својот 29-ти роденден во луксузен ресторан во Ријад, но забавата и ја расипа нејзиниот свршеник, фудбалерот...
Радио Милева

Беше продавачка во бутик, а сега глуми богаташка: Џорџина на Роналдо му купи подарок од над 300 илјади евра (фото)

Џеорџина Родригез добива околу 100.000 евра месечно од Роналдо за воспитување и грижа за децата и домот, напиша своевремено „The Sun“, што...
Радио Милева

Мислел дека ќе се венчаат и ќе градат иднина заедно, но таа го оставила за Роналдо: Ова е поранешното момче на Џорџина Родригез (фото)

Георгина Родригез неколкупати беше во центарот на вниманието за време на Мундијалот во Катар, како поради атрактивните изданија, така...
Радио Милева

Сестрата на Џорџина Родригез изнесе шокантно обвинение: „Немам ни за леб, а таа не сака да слушне за мене и моите деца“

Патриша Родригез, сестрата на Џоџина Родригез, свршеница на фудбалерот Кристијано Роналдо, во јавноста откри шокантни детали од својот...
Радио Милева

„Роналдо е среќник“: Позите кои ги прави неговата свршеница Џорџина ја разбудија машката фантазија (фото)

Свршеницата на славниот фудбалер Кристијано Роналдо, Џорџина Родригез, се почесто ги возбудува своите следбеници со провокативните...
Радио Милева

„Мириса на секс“: Џорџина во бикини му седна на Роналдо во скут, а тој се потпре на нејзините бујни гради (фото)

Свршеницата на Кристијано Роналдо, Џорџина, е постојано активна на социјалната мрежа Инстаграм, но кога тој че објави заеднички моменти,...
Радио Милева

Нека блеска од луксуз – тој плаќа: Џорџина на Роналдо се облече во најскапото и ги рашири нозете на јахтата (фото)

Свршеницата на Кристијано Роналдо со новата објава уште еднаш поттикна многу коментари на Инстаграм. Не, овој пат таа не пружеше лишта...
Радио Милева

По фотографијата каде позира во танга додека пружа алишта, сега Џорџина на Роналдо ги запали обожавателите од домашната теретана (фото)

Саканата на славниот фудбалер Роналдо, се почесто провоцира на социјалните мрежи, а тоа особено го возбудува позилниот пол. Џорџина...
Радио Милева

Како домаќинка од филм за возрасни: Џорџина на Роналдо пружа алишта соблечена по танга (фото)

Како за целиот свет, така и за славниот фудбалер Роналдо и неговата свршеница Џорџина, важат правилата за изолација поради коронависусот. Атрактивната...