џони деп

Пронајдени се 61 резултати на тема „џони деп“
Радио Милева

Ќерката на познатиот глумец јавно се „лапаше“ со својата девојка: Лили Роуз Деп не можеше да ги заузда страстите среде Лос Анџелес (ФОТО)

Ќерката на Џони Деп, Лили Роуз Деп (24) прошета низ Лос Анџелес со својата девојка, раперката 070 Шејк. Ќерката на познатиот актер во јануари...
Радио Милева

По жестоката битка Херд му плати милион долари на Џони Деп, а актерот веќе испланирал на што ќе ги потроши  (фото) 

Актерот Џони Деп откри дека ќе ги потроши парите од спогодбата со неговата поранешна сопруга Амбер Херд на пет различни добротворни...
Радио Милева

Џони Деп, милионот од поранешната ќе го донира во добротворни цели но, не само на едно место туку ќе тропне на неколку врати (фото)

Судењето меѓу поранешните сопружници на Џони Деп и Амбер Херд конечно заврши, а сега е откриено што ќе прави познатиот актер со парите...
Радио Милева

Најпосле дојде и крајот на војната: Џони Деп и Амбер Херд се спогодија – еве колку пари ќе добие актерот од бившата сопруга

Холивудскиот актер Џони Деп и неговата поранешна сопруга Амбер Херд конечно се спогодиле. Имено, најгледаниот холивудски развод конечно...
Радио Милева

По излезот од судските лавитинти Џони Деп се враќа на филмското платно и тоа со улогата во која многумина го чекаа

Американскиот глумец Џони Деп ќе се појави и во шестиот филм од серијалот „Пиратите од Карибите“ – пет години по претходната авантура...
Радио Милева

Џони Деп во нова љубовна романса?! Но, фановите незадоволни од неговиот избор, прашаа: „Зошто шета со оваа црвенокоса тетка?

Џони Деп се фотографираше со мистериозна црвенокоса девојка, по што дојде до „колапс“ на социјалните мрежи, а потоа беше откриено која...
Радио Милева

Амбер Херд пишува книга во која ќе открие сè за бракот со Џони Деп? „Нејзината кариера е завршена, нема што да загуби“ (Фото)

Холивудската актерка Амбер Херд наводно е во преговори да напише книга за зголемување на приходите, откако изгуби милиони долари во...
Радио Милева

Џони Деп ќе и го прости долгот на Амбер Херт од 8 милиони?! Адвокатите на актерот навестија целосен пресврт (Видео)

Адвокатите на Џони Деп сугерираа дека актерот би можел да се откаже од отштета од 8 милиони долари што требаше да му ја плати неговата...