џип

Пронајдени се 9 резултати на тема „џип“
Радио Милева

Момчето на Цеца, Богдан си го „присвои“ џипот на нејзината снашка Богдана: Позајмица или конфискација која ќе го изнервира Вељко? (ВИДЕО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ очигледно ужива во љубовта со новото момче Богдан Срејовиќ, кој е девет години помлад од неа. Деновиве,...
Радио Милева

Бугарската пејачка Алисија ја „завери“ љубовта така што го „олесни“ момчето со џип од половина милионче (ФОТО)

Додека некои од бугарските фолкерки не се задоволни од затворањето на локалите заради коронапандемијата, за други очигледно нема криза...
Радио Милева

Славниот актер му купи подарок од 30 илјади долари на човекот кој му помогна додека бил бездомник (видео)

Двејн Џонсон е холивудски актер омилен на многумина, а неговите акциони и авантуристички филмови истот така постигнуваат голема популарност...
Радио Милева

(ФОТО) Жена авион: Кога Марјана оди да додели џип како награда, тешко да знаеш од што срцето повозбудено ти чука!

Таа важи за една од најзгодните македонски водителки, а ваквата титула ја оправдува со својата манекенска линија која ја држи години...