џенифер лопез

Пронајдени се 113 резултати на тема „џенифер лопез“
Радио Милева

Со новата љубов и нови проблеми: Поранешната сопруга на Бен Афлек забранила на Џенифер Лопез да се приближува на нивните деца

По вестите дека Џенифер Лопез и Бен Афлек ја обновиле романсата по 17 години, парот не престанува да биде главна тема во регионалните...
Радио Милева

Еве како Алек Родригез реагирал на написите дека Џенифер Лопез по 17 години повторно е во врска со Бен Афлек

Како бомба одекна веста во медиумите дека Џенифер Лопез и нејзиниот поранешен свршеник Бен Афлек се заедно по 17 години од нивното раскинување. Имено,...
Радио Милева

„Каде ти се стомачните од Инстаграм?“: Испливаа папарацо фотки од Џеј Ло на плажа со кои осамна и реалноста за нејзиниот изглед (фото)

Пејачката и актерка Џенифер Лопез со години важи за една од најубавите жени, а нејзиниот изглед продолжува да ја воодушевува јавноста,...
Мегафон

Нов „Band Aid“: Џенифер Лопез и Селена Гомез главни ѕвезди на големиот хуманитарен концерт „VAX LIVE“ за вакцинација на светот без дискриминација

„Global Citizen“ најавува амбициозна кампања за да им помогне на здравствените работници и на најсиромашните земји во светот брзо да добијат...
Радио Милева

„Она или ја?“: Гавазова и Џеј Ло облечени во ист модел, па нашата фолкерка прашува на која подобро и стои (фото)

Српската пејачка Јелена Карлеуша како да ги инспирираше и нашите пејачки и водителки да се споредуваат со светски позанти ѕвезди кога...
Радио Милева

Беа кратки и јасни: Џенифер Лопез и Алекс Родригез ставија крај на шпекулациите дека ја раскинале свршувачката

Џенифер Лопез и Алекс Родригез одлучиле да стават крај на својата врска, иако неодамна се очекуваше да запливат во брачните води, пишува...