џенифер анистон

Пронајдени се 59 резултати на тема „џенифер анистон“
Радио Милева

Џенифер Анистон едноставно блеска на новата страница на магазинот, открила и на која ѕвезда најмногу ѝ се восхитува

Актерката Џенифер Анистон на црвениот тепих позира веќе со децении, но сепак таа смета дека не го прави тоа толку добро како што го прави...
Радио Милева

Џенифер Анистон не се дружи со луѓето кои не се вакцинирани: „Со причина се ослободив од некои пријатели“

Џенифер Анистон во ново интервју за „InStyle “, признава дека ги прекинала односите со неколку луѓе од нејзиното опкружување поради нивниот...
Радио Милева

И Џенифер Анистон прими вакцина против коронавирус: „Од здравјето на еден човек, зависи здравјето на сите нас“

Голем број од познатите примија вакцина против коронавирус, а користејќи ја својата јавна професија, тие апелираат до сите да се вакцинираат...
Радио Милева

Фановите ја нападнаа Џенифер Анистон поради божиќен украс: „Починаа милиони луѓе, а ти се шегуваш“

Фановите ја нападнаа актерката Џенифер Анистон поради божиќниот украс кој го објави на социјалните мрежи. Имено, Џенифер објави фотографија...
Радио Милева

Интернетот гори поради оваа снимка: „Многу си секси“ – Бред Пит и Џенифер Анистон направија хаос (видео)

Никој не може да те натера да поцрвениш толку многу како поранешна сопруга! По многу, многу години, светот го поздрави овој јануари за...
Радио Милева

Џенифер Анистон објави потресна фотографија од пријател заразен од коронавирус како лежи приклучен на респиратор (фото)

Холивудската актерка Џенифер Анистон постојано апелира на здрав разум и почитување на мерките за зашта од коронавирусот. Таа овој пат,...