џенифер анистон

Пронајдени се 39 резултати на тема „џенифер анистон“
Радио Милева

Експерт за говор на телото ја коментираше машкоста на Бред Пит на телевизија, па беше прекинат со реклами

Џенифер Анистон и Бред Пит се разведоа пред повеќе од десет години, а се сретнаа на доделувањето на SAG наградите, додека средбата и насмевките...
Радио Милева

Цел свет се потсмева со Анџелина Џоли: Фотографијата на Бред Пит и Џенифер Анистон го покори интернетот, а сега се појави и снимка (видео)

Бред Пит и Џенифер Анистон се повторно во центарот на вниманието откако се појавија на 26-то издание на наградите на САГ, каде Бред Пит...
Радио Милева

Џенифер Анистон повоторно „бомбардира“ на Инстаграм: За една фотографија доби 6 милиони лајкови за 6 часа (фото)

Џенифер Анистон објави фотографии со Кортни Кокс и Лиза Кудроу, колешките од легендарната серија „Пријатели“. „Поздрав од девојките...