џеј ло

Пронајдени се 42 резултати на тема „џеј ло“
Радио Милева

Џеј Ло му се врати и му кажа „да“ на Бен Афлек, а пак нејзиниот поранешен си најде помлада од неа (фото)

Иако направи завидна кариера играјќи бејзбол, Алекс Родригез можеше да заработи доста пристојно работејќи друга работа – фотограф. 46-годишната...
Радио Милева

Џеј Ло се избрука за сите пари: На сите им лепат етикети, неа случајно или намерно заборавија да и ја извадат (ФОТО)

Џенифер Лопез во неделата ја посети Венеција, а причина за нејзиното доаѓање беше ревијата на модниот бренд „Долче и Габана“. Популарната...
Радио Милева

Гола во када, само со пешкирче околу себе, Лила сликовито покажа како се подготвува за промоција на „Тешко мене со тебе“ (ФОТО)

Како што неодамна први пишувавме и најавивме, најдобрата и мошне популарна македонска  ТВ водителка Лила Филиповска или одново Стојановска...
Радио Милева

Од обичен келнер, до маж на латино дивата: Ова е првиот сопруг на Џенифер Лопез по кој и денес жените воздивнуваат (ФОТО)

Џенифер Лопез за првпат застана пред олтар во февруари 1997 година, а нејзиниот избраник беше Оџани Ноа. Да не беше разводот, поранешниот...
Радио Милева

Ирена како… не, Џеј Ло како Ирена Спировска: И светот „краде“ од нас или латино ѕвездата само има ист вкус како македонската водителка? (ФОТО)

Едната светска музичка ѕвезда, другата домашна ТВ ведета… Едната латино, другата македонска убавица. Едната популарна светска пејачка...
Радио Милева

Познатите убавици и „без шминка“ изгледаат апсолутно совршено, но дали е баш се’ така како што изгледа?

Од Адел до Џеј Ло, sвездите деновиве сакаат да го „рекламираат“ својот природен изглед и со своите „no makeup“ фотографии докажуваат дека...
Радио Милева

„Спушти се на земја“: Ана Николиќ влезе во филм дека извојувала победа над Џеј Ло, но набрзо и покажаа каде и е местото (фото)

Џенифер Лопез неодамна објави  спот за новата песна „Pa ti“, а многумина забележаа одредени сличности со сцените од видеото на Ана што...
Радио Милева

Џенифер Лопез е ултрасекси и во 50-тата: Ѕвездата се соблече, па покажа дека е вистински… „ѕвер“! (ВИДЕО)

Латино дивата Џенифер Лопез уште еднаш покажа дека нејзината фигура не е лесно да ја добиеш. Секој знае дека пејачката изгледа импресивно...
Радио Милева

Џеј Ло го покажа меѓуножјето, на Инстаграм ја „линчуваа“: „Ти си мајка, можеш ли барем еднаш нормално да позираш“? (ФОТО)

Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил објави фотографија во предизвикувачка поза. Иако со фотографијата всушност сакала да ги испромовира...