џастин бибер

Пронајдени се 25 резултати на тема „џастин бибер“
Радио Милева

Џастин Бибер потроши 25 000 долари за да си го исполни својот каприц, а бесните фанови му порачаа: „Со тие пари можеше да помогнеш на некој“

Музичката ѕвезда Џастин Бибер (25) стана познат на своите 13 години, а оттогаш постојано е во центарот на вниманието, што поради музиката,...
Радио Милева

Останала бремена на 17 години, па сакала да си го одземе животот, но сепак го роди синот кој сега е познат милионер

Мајката на популарниот пејач Џастин Бибер редовно е активна на социјалните  мрежи и често со гордост објавува фотографии од нејзиниот...
Радио Милева

Џастин Бибер привремено се повелекува од музиката: „Сакам да се фокусирам на решавање на некои психички проблеми“

Популарниот музичар призна дека фановите со причина го критикувале бидејќи во текот на третата светска турнеја во 2017 и 2018 година постојано...
Радио Милева

Бившата девојка на Џастин Бибер е фатално секси: Сахара Реј гола во огледало со новото момче (ФОТО)

26-годишната австралиска убавица и манекенка Сахара Реј брутално провоцира на Инстаграм со жешки фотографии од летниот одмор во Мексико.   Сахара...