душица грабовиќ

Пронајдени се 15 резултати на тема „душица грабовиќ“
Радио Милева

Душица со необично издание во танга бикини ги запали социјалните мрежи – после Сека и Грабовиќ во зимски чизми на +40 (фото +видео)

Пејачката Душица Грабовиќ редовно објавува видеа додека танцува во бикини, па на Инстаграм објави уште едно провокативно видео, а многумина...
Радио Милева

Наместо стандардното прчење на усните и позирање, Душица Грабовиќ објави како го тресе задникот на плажа (фото+видео)

Фолк-пејачката Душица Грабовиќ  не се грижи за туѓите ставови. Таа отпатува на море, од каде го објави првото видео од плажа. Наместо...
Радио Милева

Српската пејачка обвинета за проституција има нов проблем: Душица Грабовиќ бившото момче ја уценува со објава на голи фотографии (ФОТО)

Пејачката Душица Грабовиќ ги изненади сите кога сподели скриншотови на кои јасно се гледа како непознат маж ја уценува со нејзини разголени...
Радио Милева

Српската пејачка на која и ставаа бакшиш во гаќички, вмешана во елитна проституција: Душица Грабовиќ лапала „дебел“ процент!? (ФОТО)

Откако се дозна за големата полициска акција во која во Белград беа уапсени 29 лица осомничени за поврзаност со елитна проституција,...
Радио Милева

Душица Грабовиќ е вистинската кафеанска фолк кралица: Пиштол гола на плакати, бакшиш во гаќички и атмосфера до ниво на лудило! (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката Душица Грабовиќ јавноста ја запамети по тоа што пред неколку години осамна видео на кое гостите за време на еден настап, балшишот...
Радио Милева

Душица Грабовиќ- српската пејачка на која гостите и ставаа бакшиш во гаќичките: „Последниот бакшиш ми беше 20.000 евра, а гостите ми ги оставаа и часовниците и клучевите од автомобилите“ (ФОТО)

Пејачката Душица Грабовиќ гостуваше во една емисија на ТВ, па ги коментираше сегашните учесници на реалното шоу „Задруга“ и откри...
Радио Милева

„Опасни врски“ на српската естрада: Цеца и Саша Ковачевиќ се „посватија“, а сопругот на „швалерката“ на Душко Тошиќ и ја земал невиноста на оваа колешка на Карлеуша (ФОТО)

На српската естрада е како во реално шоу… Не се знае(ше) па почна да се открива, кој со кого бил, кој против кого или со кого е во моментов...
Радио Милева

Душица Грабовиќ ги прошета градите: Пејачката на која на настап и ставаа бакшиш во гаќичките одново покажа колку е бујна (ВИДЕО)

Се сеќавате на сексапилната српска пејачка на која на настап и ставаа бакшиш во танга гаќичките? Атрактивната Душица Грабовиќ не престанува...
Радио Милева

Беше учителка и бивша полицајка, па српската пејачка сега ја обвинуваат дека е и естрадна проститутка?! (ФОТО)

Aтрактивнaта пејачка се најде на удар и беше обвиненета дека е елитна проститутка, и таа одлучи да се  оогласи по повод. Атрактивна црнка...
Радио Милева

Душица Грабовиќ прво добивала срамни пораки, а сега закани: Мажот на една позната српска пејачка прво ми се додворуваше, а сега ми се заканува! (ФОТО)

Душица Грабовиќ го коментираше разводот на Андреана Чекиќ и нејзиниот сопруг Иван, кој  минатата година, наводно, и испраќал  „скокотливи“...
Радио Милева

Душица Грабовиќ тргна да смени бикини: На српската пејачка и падна пешкирот, па се покажа сосема гола (ФОТО)

Српската пејачка и поранешна учесничка на реалното шоу „Фарма“ – Душица Грабовиќ малку работи, малку се сонча на црногорското крајбрежје,...