драгана катиќ

Пронајдени се 14 резултати на тема „драгана катиќ“
Радио Милева

Се мажи Драгана Катиќ – водителката на познатото музичко шоу за возрасни таленти: „Никогаш не доцна“, ама… никако да дојде? (ФОТО)

Драгана Катиќ се мажи – е првото нешто што ќе ви падне на памет кога ќе ја видите најновата фотографија на „Инстаграм“ која на нејзиниот...
Радио Милева

На Драгана Катиќ – водителката на музичкото шоу „Никогаш не е доцна“, овој некогаш познат пејач и бил голема љубов (ФОТО)

Пејачот на  некогаш мегапопуларната група „Дивљи кестен“, која жареше и палеше во 90-тите години, Игор Старовиќ отсекогаш, а особено...
Радио Милева

Драгана Катиќ проговори за своите почетоци: „Саша Поповиќ не сакаше да ме вработи бидејќи бев дебела“

Водителката Драгана Катиќ во својата исповед откри зошто по раѓањето на нејзините близнаци одлучила да ја напушти сигурната работа. Драгана...
Радио Милева

Водителката на „Гранд“ откако дознала дека била во контакт со лица заразени со корона, се тестираше – еве го резултатот

Водителот на „Никогаш не е доцна“, Жика Јакшиќ е позитивен на коронавирус и се наоѓа во неговиот дом во Белград. Исто така водителката...
Радио Милева

Драган Вучиќ беше специјален гостин во „Никогаш не е доцна“, а водителката при претставувањето го навреди (ВИДЕО)

Драган Вучиќ, беше специјален гостин – пејач, но и член на жирито во најновото  издание на музичкото шоу за возрасни „Никогаш не е...