дожд

Пронајдени се 13 резултати на тема „дожд“
Радио Милева

Елена Манојловски од ТВ Телма – презентерка на временска прогноза со „чувство за осет“: Некои тоа го сакаат… влажно! (ФОТО)

Згодна, привлечна, сексапилна… Елена Манојловски, презентерката на врем,енската прогноза на ТВ Телма е една од оние кои барем за миг...