домина

Пронајдени се 4 резултати на тема „домина“
Радио Милева

Немаше намера, ама фановите ја наговорија, па ја објави: Теодора Џехверовиќ со секси разгледница, а на неа пејачката, како садо-мазо кралица (ФОТО+ВИДЕО)

Фолк пејачката Теодора Џехверовиќ важи за една од најсексапилните и најпровокативните од плејадата млади, згодни, расни убавици на...
Радио Милева

Карлеуша е секс бомба во црн латекс: Пејачката како садо-мазо домина од бордел, со жежок еротски танц ја најави нејзината „Ла бомба“ (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша наскоро би требало да ја објави новата песна „Ла Бомба“ и тоа отпеана на Шпански јазик. Станува збор за дует со бразилскиот...
Радио Милева

Ако на новогодишниот настап Карлеуша беше „секс бомба“, настапот за „патерица“ го помина како „садо – мазо домина“! (ФОТО)

На новогодишната ноќ, Јелена Карлеуша настапи во еден луксузен хотел во Белград, а со својот изглед особено ги воодушеви припадниците...