должници

Пронајдени се 3 резултати на тема „должници“
Радио Милева

Синот на Марина Туцаковиќ се огласи по написите дека текстописецот оставила список со должници од естрадните уметници: „Јас ќе се борам против заборавот“

Најпознатиот регионален текстописец Марина Туцаковиќ, по борбата со опасната болест почина на 19 септември. Како што пишуваа српските...
Радио Милева

Покојната Марина Туцаковиќ остави список со должници: Естрадата и должи над 90.000 евра, а кога јавно ќе се отвори тевтерот, на многу ѕвезди нема да им биде добро (ФОТО)

Кога дознала дека боледува од рак и почнала да се бори за сопствениот живот, Марина Туцаковиќ се откажала од идејата да ги собере сите...
Радио Милева

Слаткар работи турбо: На Сања Николиќ „и направи“ бебе, а знаете ли што и направи на Сузана Гавазова? (ФОТО+ВИДЕО)

Неодамна Марко Маринковиќ – Слаткаристика и неговата поубава половина Сања Николиќ, објавија на Инстаграм дека го добиле својот...