депилација

Пронајдени се 6 резултати на тема „депилација“
Радио Милева

Жените се депилираат од под пазуви до глуждови, само Карлеуша си го депилира, она што ниту една друга не го депилира!? (ШОК ФОТО)

Јелена Карлеуша дефинитивно не може без скандал! Русокосата не е жива ако не ја шокира јавноста со некоја своја постапка, гест, фотографија,...