дениција

Пронајдени се 8 резултати на тема „дениција“
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска и Богдан Илиевски – Бетмен имаа повод за славење: „И ден денес ми е надреално, исто како кога прв пат ја видов“

Водителката, новинарката Анастасија Деа Богдановска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски Бетмен 2020-та година, ќе ја паметам по убави...
Радио Милева

Каква мајка, таква ќерка: Малата Дениција ги носи шпилхозните на Анастасија Богдановска кога била бебе (фото)

Водителката и новинарката Анастасија Деа Богдановска ужива во најубавите месеци од нејзиниот живот. Имено, Анастасија и нејзиниот...
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска го имаше најмедениот месец во животот: „Се учиме, јас од тебе, ти од мене…“ (ФОТО)

Македонската водителка и новинарка Анастасија Деа Богданоска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски – „Бетмен“ неодамна за прв пат се...