дел

Пронајдени се 5 резултати на тема „дел“
Радио Милева

Најмладата милијардерка на светот стана уште побогата: Кајли Џенер продаде свој дел од фирмата за 600 милиони долари

Најмладата милијадерка на светот Кајли Џенер (22) без оглед на тоа што има милиони изгледа не се снаоѓа најдобро да раководи со истите. Како...