декорација

Пронајдени се 39 резултати на тема „декорација“
Радио Милева

Секој празник нова декорација, а за Нова Година Карлеуша го прави домот како бајка – овој пат се надмина (видео)

Многу познати личности веќе ги украсија своите домови во духот на Новата година, така и поп-ѕвездата Јелена Карлеуша, чија декорација...
Живот и Стил

Елка која „преку ноќ“ ги освои луѓето во светот: Потребни ви се само сијалички и една евтина декорација (видео)

Полека влегуваме во празничното лудило, социјалните мрежи веќе се преполни со различни идеи кога китењето на елките е во прашање, а...
Радио Милева

По примерот на Викторија Лоба и Тамара Тодевска ги засука ракавите, па им направи новогодишна магија во домот на своите деца (фото)

Нема сомнеж дека новогодишната елка и декорација будат убави чувства и позитувна енергија. Многумина сакаат да украсат со новогодишната...