декорација

Пронајдени се 26 резултати на тема „декорација“
Радио Милева

Ќе останете маѓепсани: Велигденската декорација на Јелена Карлеуша е како од „Алиса во земјата на чудата“ (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша им зададе домашната задача на сите јавни личности кога станува збор за украсување за Велигден кој се празнува...
Радио Милева

Традиционално како и секоја Нова Година Лила го покажа празничкиот абмиент во домот ама овој пат има еден посебен момент во видеото

Новогодишната еуфорија нема кого не зафатила, особено на само два дена пред Новата 2020 година. Домовите светат во најразлични бои од...
Радио Милева

Бајка во дворецот на Драгана Мирковиќ во Виена: Пејачката во гламурозно издание позира пред елка од три метри (фото)

Пејачката Драгана Мирковиќ (51), на сите оние го го слават католички Божиќ им честиташе денес со фотографија на која позира покрај елката...
Радио Милева

Како од филмовите на Дизни: Вака Меланија Трамп ја украси Белата куќа за Нова Година и Божиќ (видео)

За претстојните божиќни и новогодишни празници, првата дама на САД Меланија Трамп, во неделата навечер ја украси Белата куќа. На празничното...
Радио Милева

Перфектна декорација: Украдете некоја идеја од инспиративниот и модерен ентериер во домот на Лила (фото)

За неа и повеќе од покажано и докажано е дека е дама со стил која за се’ што работи на себе добива само пофалби и комплименти од многуте...