деца

Пронајдени се 278 резултати на тема „деца“
Радио Милева

Драгана Мирковиќ живее во дворец вреден 50 милиони евра, а нејзината ќерка Мануела работела на рецепција

Пејачката Драгана Мирковиќ живее во дворец во Австралија и успеа своите деца да заштити од очите на јавноста. Тие последен пат во медиумите...
Радио Милева

Водителот Драган Маринковиќ Маца е далеку од убавец, ама затоа неговата сопруга е повеќе од тоа: Неодоливо убава и бескрајно вљубена… во него! (ФОТО)

Познатиот шоумен Драган Маринковиќ Маца е во среќен брак со неговата сопруга Јована, која е 20 години помлада од него. Ова е втор брак...
Радио Милева

Горди родители: Децата на Александра Накова, Панчо, Андријана Јаневска тргнаа во прво одделение (фото)

На 1ви стартуваше новата учебна година. Иако поради пандемијата со коронавирусот не се знаеше како ќе започне учебната година дали онлајн...
Радио Милева

„Душан децата ги оставаше сами, немаа другари“: Сосетка на Тања Савиќ го разрвза јазикот за сопругот на пејачката

  Односот меѓу пејачката Тања Савиќ и нејзиниот се уште законски сопруг Душан Јованчевиќ е комплициран и парот често е тема во медиумите,...
Радио Милева

„Тања децата не ги изведува од дома бидејќи се плаши Душан да не ги украде“: Соседите на пејачката открија што се случува во нејзиниот дом по враќањето од Австралија

  Соседите на Тања Савиќ тврдат дека пејачката не ги изнесува децата од својот дом бидејќи наводно се плаши дека нејзиниот се уште...
Радио Милева

Тања Савиќ се огласи по наводните преписки во кои се нејзините деца се жалат на неа: „Сите го знаат мојот случај и знаат што се случи“

Пејачката Тања Савиќ повеќе од една година водеше битка за нејзините деца кои сопругот Душан Јованчевиќ ги зема без нејзино знаење...