давид драгојевиќ

Пронајдени се 13 резултати на тема „давид драгојевиќ“
Радио Милева

Давид и Ана Кораќ „пет пари“ не даваа за цимерите, па останаа „до гола кожа“ пред камерите: Силиконски гради и голо меѓуножје (18+ ФОТО)

Ана Кораќ и Давид Драгојевиќ за време на шоуто  и “Гледањето на снимките” повторно бурно реагираа кога наидоа на негативни коментари...
Радио Милева

Давид Драгојевиќ и се извини на бившата девојка, призна дека најмногу сака кога сегашната го гледа в очи додека ја држи за рака, па и ја пикна раката меѓу нозе под масата! (ВИДЕО)

Во „Задруга2“ и надвор од неа, со денови сите ги коментираат односите меѓу Давид Драгојевиќ и Ана Кораќ. „Бев многу негативен и агресивен,...
Радио Милева

Наперчената Александра го изнервира Давид: И го шутна шишето со вода во базенот, а малку фалеше и неа (ВИДЕО)

Реалното шоу „Задруга 2“ е чудно место каде се случуваат, или барем најчесто се случуваат две работи: Или жестока кавга или жесток секс! Александра...
Радио Милева

Жешка акција во гардеробата: Откако таа остана по само по танга, Давид и ги бакнуваше големите голи гради на Александара (ВИДЕО)

Учесниците во реалното шоу „Задруга 2“ Александра Суботиќ и Давид Драгојевиќ имаа многу интересно неделно  утро. Оваа љубовна двојка...