дарко лазиќ

Пронајдени се 371 резултати на тема „дарко лазиќ“
Радио Милева

Се верија Дарко Лазиќ и Барбара Бобак, таа го покажа свршеничкиот прстен од бело злато, па призна: „Никој не  верува“

Дарко Лазиќ ја запроси Барбара Бобак по осум месеци врска. Среќните вести Барбара ги сподели на својот „Инстаграм профил“ каде што...
Радио Милева

Жестока кавга на жените на Дарко Лазиќ: Барбара бесна бидејќи Марина ја прокоментирала нејзината бремност, па распали по неа: „Нека си најде попаметна работа“

Девојката на Дарко Лазиќ, пејачката Барбара Бобак не крие дека има лошо мислење за поранешната свршеница на Дарко, Марина Гагиќ со која...
Радио Милева

Важи за најзгодната сопруга на естрадата, а сега саканата на Дарко Филиповиќ во раскопчана тренерка го покажа бујното деколте (фото)

Пејачот Дарко Филиповиќ веќе неколку години ужива во бракот со Јасмина Филиповиќ која важи за една од најубавите сопруги. Таа на „Инстаграм“...
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Барбара Бобак снимаа домашно видео в кревет: „Вели ќе ме оставела ако не и направам убаво дете… а, ако ме остави, ја пуштам целета снимка“ (ФОТО)

Естрадната љубовна фолк двојка пејачи Дарко Лазиќ и Барбара Бобак се снимаа додека лежеа и разменуваа нежности во креветот. Парче од...
Радио Милева

Дарко Лазиќ за ќерката плаќа 50 000, а за синот 25 000 динари алиментација: „Марина живее на село, доволно и се тие пари“

Фолкерот Дарко Лазиќ  се сретна со поранешната партнерка Марина Гагиќ во Основниот суд во Рума каде што се одржа првото рочиште по нејзината...
Радио Милева

Барбара Бобак „распали“ по поранешната свршеница на Дарко Лазиќ: „Никој не го интеренсира што има да каже“

Дарко Лазиќ откако раскина со Марина Гагиќ најде нова девојка и започна емотивна врска со Барбара Бобак. Во медиумите често се пишува...
Радио Милева

Новата девојка на Дарко Лазиќ профитираше од нивната врска: Барбара Бобак порано настапувала за 100 евра, а сега и „скокна цената“ на настапите

Пејачот на Дарко Лазиќ по раскинувањето со Марина Гагиќ е во нова емотивна врска  и тоа со пејачката Барбара Бобак. По обелодување на...
Радио Милева

Мајката на Дарко Лазиќ загрижена поради неговата врска со Барбара Бобак, се плаши да не ја снаде истото како и бившите снаи

Пејачот Дарко Лазиќ не се смирува, а неговата мајка поминува низ агонија поради него, тврдат соседите на пејачот. Неодамна Дарко Лазиќ...
Радио Милева

Барбара Бобак сподели „чудна фотографија“ со уште почуден пост: Девојката на Дарко Лазиќ е бремена? (ФОТО)

По раскинувањето со Марина Гагиќ, Дарко Лазиќ влезе во врска со пејачката Барбара Бобак со која ужива во врската во која секојдневно...
Радио Милева

Наместо на суд, Дарко Лазиќ ужива во Египет: Се одржа првото рочиште за старателството над синот Алексиј, а пејачот не се појави

Денес (14.10.2021)  е одржано првото рочиште за старателството над синот на Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ. Марина заедно со адвокатот пристигна...
Радио Милева

Дарко Лазиќ повторно лаже? Пејачот изјави дека ја платил целата алиментација за ќерката со Ана Севиќ, а адвокатот на пејачката тврди дека се уште е должен

Пејачот Дарко Лазиќ неодамна зборуваше за својот однос со неговите поранешни партнерки, Ана Севиќ и Марина Гагиќ. Тој истакна дека на...
Радио Милева

Дарко Лазиќ и Барбара пијани се стапале на прослава: Летале вербални навреди, а потоа и шлаканици, гребења тупаници… (ФОТО)

Дарко Лазиќ и неговата девојка Барбара Бобак се степале на прослава организирана од нивниот колега Среќко Кречар на почетокот на октомври...