данијела мартиновиќ

Пронајдени се 10 резултати на тема „данијела мартиновиќ“
Радио Милева

Се разделиле многу порано пред да објават: Протекоа нови детали од последната кавга на Даниела Мартиновиќ и Петар Грашо

Kaко бомба одекна веста дека по 24 години врска раскинале Данијела Мартиновиќ и Петар Грашо. Меѓутоа, иако Даниела и Петар во медиумите...
Радио Милева

„Хуљиќи со години доаѓаа кај Данијела и Петар – тој се заљуби во Хана многу порано“: Соседите открија детали од приватниот живот на пејачот

Петар Грашо беше 24 години во врска со Данијела Мартиновиќ, а по нивното раскинување пејачот среќата ја пронајде покрај 14 години помладата...
Радио Милева

Данијела Мартиновиќ наводно дознала за врската на нејзиниот бивши Петар Грашо и Хана Хуљиќ – еве како реагирала

Како бомба одекна веста дека пејачот Петар Грашо е во врска со ќерката со Тончи Хуљиќ, Хана Хуљиќ. Грашо не сакаше ни да ги потврди, ниту...
Радио Милева

„Веќе неколку месеци не живеат на иста адреса“: Потврдено е дека Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ повеќе не се заедно

Како бомба одекна веста дека хрватскиот пејач Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ ја раскинале врската по цели две децении. Ова информација...