црвен фустан

Пронајдени се 6 резултати на тема „црвен фустан“
Радио Милева

Хрватската пејачка никогаш посекси: Нина Бадриќ во црвен фустан од 1500 денари изгледа како милион долари (фото)

Нина Бадриќ важи за една од најатрактивните пејачки која својата кариера ја градеше само на добри песни и хитови. Пејачката многу ретко,...
Радио Милева

Гаќичките на Карлеуша ѕиркаа од под фустанот за време на настанот: Нека се гледа, кога има што да се види (ФОТО)

Јелена Карлеуша дефинитивно е кралица на скандалот. Таа знае како да го привлече вниманието и сите очи да бидат вперени во неа, без оглед...
Радио Милева

Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси: Македонската пејачка позираше во црвен фустан во кој и ѕирнаа градите (фото)

Македонската пејачка со белградска адреса на живеење, Тијана Дапчевиќ од почетокот на својата кариера важи за некој кој секогаш има...