црно-бело

Пронајдени се 8 резултати на тема „црно-бело“
Радио Милева

Македонскиот модел Бојана Нушкова како од мајка родена, од сите предрасуди и стеги ослободена сподели „уметничка еротика“ (ФОТО)

Таа е вистинска убавица од новата генерација македонски манекенки и модели, на која никој не може да и одолее. Девојка од соништата,...
Радио Милева

Младо момче од Америка на „Тик ток“ на македонски ја пее евровизиската песна „Црно и бело“ на Калиопи (видео)

Калиопи важи за македонска поп дива, па каде и да оди во регионот има армија на фанови кои ги обожаваат нејзините песни. Меѓутоа, добрата...
Радио Милева

„Македонската Северина“ одново се соблече: Битолската фолкерка Марија Луиса ќе ве стаписа, „пиштол гола“ само по кошула (ФОТО)

Марија Тодоровска, која во светот на естрадата е позната под уметничкото име Марија Луиса, е името на атрактивната битолска  фолк пејачка...
Радио Милева

„Предизвикот прифатен“: Жените од цел свет објавуваат црно-бели фотографии, а тоа го направија и многу наши познати Македонки – еве што значи… (фото)

Кампањата насловена „woman supporting woman“ ги полни профилите на Инстаграм. Измининатите неколку дена сигурно сте забележале црно-бели фотографии...
Радио Милева

Јелена Карлеуша гори од сексапил во оваа модна комбинација: Половина црно-бело, половина голо тело (ВИДЕО)

Бидејќи напорно работеше на својата линија во изминатиов период, Јелена Карлеуша реши во секоја прилика да ја истакне својата фигура,...