чува

Пронајдени се 8 резултати на тема „чува“
Радио Милева

Меѓу тоа да биде љубовница и ревносна баба, Цеца го избра она второто: За Свети Валентин фолк дивата остана дома да го чува внукот (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ редовно ги известува пред своите следбеници на социјалните мрежи за најинтересните настани од...
Радио Милева

Откако доби партиска функција, Наумче Мојсовски потценува професии: Додека му го чува грбот на Заев, заборава која држава ја претставуваше, па како функционер на Северна, Република Македонија не смее ни да ја спомне!

Владата на Зоран Заев пред два дена официјално го назначи поранешниот ракометен репрезентативец Наумче Мојсовски за нов директор...