цена

Пронајдени се 7 резултати на тема „цена“
Радио Милева

Сите го видоа фустанот на Карлеуша со голиот грб и детаљот од кристали, а кога ќе ја слушнате цената ќе се „смрзнете“!

Сите навикнаа да ја гледаат Јелена Карлеуша во екстравагантни стајлинзи, но сигурно никој не остана имун на тоалетата која ја носеше...
Радио Милева

Дара-Бубамара дебело профитира од дилдо аферата: Оралниот секс со вибраторот ќе и донесе 336.000 евра за 6 месеци (ФОТО)

На Дара – Бубамара драстично и скокна цената за настап по дилдо-порно аферата. Пејачката претходно заработувала 5.000 евра по настап,...