цена

Пронајдени се 16 резултати на тема „цена“
Радио Милева

Од „Преживеан“ до „Задруга 5“, Станија во две сосема различни изданија: Еве колку чинат „пластичните промени“ на старлетата (ФОТО)

Станија Добројевиќ вчеравечер, недела, 5-ти септември 2021 год.  влезе во реалното шоу „Задруга 5“. Оние што паметат, се сеќаваат дека старлетатa...
Радио Милева

Џеј Ло се избрука за сите пари: На сите им лепат етикети, неа случајно или намерно заборавија да и ја извадат (ФОТО)

Џенифер Лопез во неделата ја посети Венеција, а причина за нејзиното доаѓање беше ревијата на модниот бренд „Долче и Габана“. Популарната...
Радио Милева

На Теа Таировиќ и „скокна“ цената по интимната снимка која се појави во јавност – еве колку сега заработува

Пејачката Теа Теаривоиќ се најде во центарот на вниманието кога во јавноста исплива нејзина интимна снимка. На неа се гледа како пејачката...
Радио Милева

Бившата српска кошаркарка споделуваше „послободни“ фотографии на Инстаграм, па и „залепија етикета“… и цена: Милица Дабовиќ е „ескорт дама“? (ФОТО)

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ неодамна беше нападната на социјалната мрежа Инстаграм поради разголените фотографии што неретко...
Радио Милева

Катарина Живковиќ подеднакво добра в кревет, како и на сцена: Распослана на постела, во долна облека од бела свила и тантела, се’ живо излудува додека ги поткрева гаќичките и самата се милува (ВИДЕО)

Познатата српска фолк пејачка Катарина Живковиќ ги воодушеви своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм со ултра провокативно...
Радио Милева

Сите го видоа фустанот на Карлеуша со голиот грб и детаљот од кристали, а кога ќе ја слушнате цената ќе се „смрзнете“!

Сите навикнаа да ја гледаат Јелена Карлеуша во екстравагантни стајлинзи, но сигурно никој не остана имун на тоалетата која ја носеше...
Радио Милева

Дара-Бубамара дебело профитира од дилдо аферата: Оралниот секс со вибраторот ќе и донесе 336.000 евра за 6 месеци (ФОТО)

На Дара – Бубамара драстично и скокна цената за настап по дилдо-порно аферата. Пејачката претходно заработувала 5.000 евра по настап,...