бурак озчивит

Пронајдени се 53 резултати на тема „бурак озчивит“
Радио Милева

Бали Бег се соблече и го привлече сето внимание, а жените ги фрли во бесознание: Социјалните мрежи горат, ах каков е Бурак! (ФОТО)

Бурак Озчивит и неговата сопруга Фахрије Евџен ја отворија празничната сезона во Бодрум. Овој дел од турскиот брег стана нивна омилена...
Радио Милева

Турскиот актер Бурак Озчивит, попознат како Бали Бег, сам се грижи за синот, неговата сопруга е во лоша состојба

Популарниот турски актер Бурак Озчивит или попознат како Бали Бег од „Сулејман величенствениот“, поминува низ тежок период, пишуваат...
Радио Милева

Откако стана сопруг и татко, турскиот актер стана друг човек: На снимања имал посебно барање од сопругата (фото)

Бурак Озчивит, славниот турски актер кој многумина го препознаваат по улогата на Бали Бег, откако стана сопруг и татко, се променил целосно. Како...
Радио Милева

Изгледа моќно и секси во новата улога: Бурак Озчивит на премиера во Кан, а сопругата прва му поласка (видео)

По подолг период популарниот турски актер Бурак Озчивит има нова филмска улога во турската акциона серија насловена „ Kuruluş Osman“. Бурак...
Радио Милева

Најпозната турска актерска двојка сподели детали од породувањето, а ова е реакцијата дека им нудат пари за фотографија од бебето

Најпознатиот турски актерски пар ги живее најубавите денови од родителството. Тие неодамна станаа родители на своето прво синче кое...
Радио Милева

Стигна до крајот на бременоста: Најнова фотографија од Бурак и Фахрие како излегуваат од болница (фото)

Пред неколку недели турската актерка Фахрие Евџан и сопруга на актерот Бурак Озчивит, беше хоспитализирана поради влошена здравствена...
Радио Милева

Дали е поради здраствената состојба на сопругата? Бурак не се појави на доделување награди, па се огласија и двајцата

Во Истанбул вчеравечер на едно место се собраа голем број од популарните турски актери, а причината за тоа беше доделувањето на наградите...