бранка соврлиќ

Пронајдени се 6 резултати на тема „бранка соврлиќ“
Радио Милева

„Грми“ како изгледа: Бранка Соврлиќ отпатува на егзотична дестинација, а во костимот за капење позира како тинејџерка (фото)

Бранка Соврлиќ реши да направи мала пауза од деловните обврски, па со сопругот Паја отпатува во Дубаи. За нивниот одмор избрале една...
Радио Милева

„Не пуши па ќе имаш и ти“ ! Фолк милионерката бесна поради приказните за нејзиното богатство, ги спомна Поповиќ и Брена!

Бранка Соврлиќ вели дека преку глава и е муабетот за тоа колку е богата, но и дека има многу побогати од неа. Пејачката Бранка Соврлиќ...