болница

Пронајдени се 151 резултати на тема „болница“
Радио Милева

Српската ријалити учесничка и пејачка, Марина – Барби заврши во болница: Излегла на сцена да пее, а гостите ја гаѓале со шишиња и столици (ФОТО)

Српската старлета Марина Глушица, попозната како Марина – Барби, поранешна учесничка во познатото ријалити „Парови“ доживеала...
Радио Милева

Викторија Јаначковиќ заврши во болница: „Душегрижниците“ мислеа дека отишла да става силикони, а најзгодната забарка од болничката постела им испрати порака и „среден прст“ од десната рака! (ФОТО)

Викторија Јаначковиќ заврши во болница. Од болничката соба се јави со фотографија и порака до сите оние што веднаш помислија дека некогашната...
Радио Милева

Мина Врбашки, ријалити ѕвездата која заврши со најмногу мажи в кревет во „Задруга“, одново завршила во кревет… само сега болнички! (ФОТО)

Мина Врбашки, девојката од реалното шоу „Задруга“ важи за онаа која ги сруши сите рекорди по бројот на сменети партнери за време на...
Радио Милева

Зоки – „Фаци“ заврши в болница: Познатиот естраден новинар и ТВ водител на пластична хирургија, но не заради естетски зафат (ФОТО)

Контроверзниот македонски естраден новинар и познат ТВ водител, а во последно време и локал менџер Зоран Василевски, попознат под прекарот...