болница

Пронајдени се 140 резултати на тема „болница“
Радио Милева

Викторија Јаначковиќ заврши во болница: „Душегрижниците“ мислеа дека отишла да става силикони, а најзгодната забарка од болничката постела им испрати порака и „среден прст“ од десната рака! (ФОТО)

Викторија Јаначковиќ заврши во болница. Од болничката соба се јави со фотографија и порака до сите оние што веднаш помислија дека некогашната...
Радио Милева

Мина Врбашки, ријалити ѕвездата која заврши со најмногу мажи в кревет во „Задруга“, одново завршила во кревет… само сега болнички! (ФОТО)

Мина Врбашки, девојката од реалното шоу „Задруга“ важи за онаа која ги сруши сите рекорди по бројот на сменети партнери за време на...
Радио Милева

Зоки – „Фаци“ заврши в болница: Познатиот естраден новинар и ТВ водител на пластична хирургија, но не заради естетски зафат (ФОТО)

Контроверзниот македонски естраден новинар и познат ТВ водител, а во последно време и локал менџер Зоран Василевски, попознат под прекарот...
Радио Милева

Српската мисица што покажуваше двоглав орел, заврши в болница: По страшниот стрес од медиумскиот линч, ненадејно и се слошило (ФОТО)

Валентина Петровиќ, српската мисица што покажуваше двоглав орел била хоспитализирана откако сношти ненадејно и се слошило! Валентина...
Радио Милева

Некогашната членка на женската супер група „Моделс“ наводно „одлепила“: Од народна пратеничка во Собранието на Србија до пациент на психијатрија! (ФОТО)

Иако медиумите во Србија првично објавија дека Ивана Стаменковиќ – Синди била хоспитализирана вчеравечер, 11.1.2021 година, вистинската...
Радио Милева

Актерката Весна Пеќанац доживеала двојна несреќа: Ја удрил автомобил, има скршено пет ребра, а во болница и нашле и дека има Ковид! (ФОТО)

Актерката Весна Пеќанац, која е запаметена по улогите во филмовите „Чудо невидено“, „Убавината на порокот“, „Во името на народот“,...
Радио Милева

Анѓела – Вештица се почувствува многу лошо и побара помош преку социјалните мрежи: „Јас сум во многу тешка состојба“ (ФОТО)

Старлетата Анѓела Вештица се пожали дека се чувствува многу лошо и дека и треба помош. Имено, Анѓела на Инстаграм објави порака која...
Радио Милева

Милан Лане Гутовиќ е во болница, состојбата му се влошила, префрлен е на интензивна нега: Иако Ковид – тестот му е негативен, актерот ги има сите симптоми на корона (ФОТО)

Актерот Милан Лане Гутовиќ итно беше примен на Воено-медицинската академија – ВМА пред седум дена, а сега неговиот колега Драган...
Радио Милева

Македонската фолк пејачка по примента прва доза вакцина одново позитивна: На Сани Гроздановска и се слошило, па завршила во болница? (ФОТО)

Македонската фолк пејачката Сања Сани Гроздановска  еднаш беше позитивна на Ковид – 19 и го прележа во домашни услови. Заради природата...