бојана родиќ

Пронајдени се 48 резултати на тема „бојана родиќ“
Радио Милева

Преслатко бебе, уште посладок детаљ на него: Бојана Родиќ го покажа синот, оваа сличност со неговиот татко е повеќе од евидентна (ФОТО)

Бојана Родиќ, снаата на српската пејачка Гоца Божиновска објави прва фотографија со наследникот Зоран Шијан. Синот на пејачката и Бојана...
Радио Милева

Мирко ја оставил девојката кога ја здогледал Бојана: Поранешната на Шијан е копија на Родиќ, во бикини е вистинска с*кс бомба (ФОТО)

Мирко Шијан и Бојана Родиќ го добија своето прво дете на кое му го дадоа името Зоран, а пред убавата Бојана, Шијан беше во врска со вистинска...
Радио Милева

Доби втор внук, но вака не прославуваше за Жељко Ражнатовиќ: Гордата баба Даниела Родиќ буквално во транс, славеше цела вечер (ФОТО)

Даниела Родиќ, мајката на Бојана Родиќ вчера стана баба по втор пат откако нејзината ќерка на свет го донесе Зоран Шијан. По тој повод...
Радио Милева

Идната снаа на Гоца Божиновска, Бојана Родиќ се соблече во бикини и го покажа нараснатото трудничко стомаче (фото)

Синот на Гоца Божиновска, Мирко Шијан и неговата партнерка, Бојана Родиќ наскоро ќе станат родители. Два месеци пред породувањето, младиот...
Радио Милева

Осамна фотографија од минатото: И Бојана Родиќ како сестра си Богдана изледала сесома поразлично пред естетските корекции (фото)

Медиумите слушнаа за Бојана Родиќ кога нејзината сестра Богдана се омажи за Вељко Ражнатовиќ, а потоа таа започна врска со Мирко Шијан,...
Радио Милева

„Не можам да мислам на тоа додека сум во црнина“: Гоца Божиновска проговори за свадбата на синот Мирко и снаатa Бојана (фото)

Бојана Родиќ и Мирко Шијан прво ја одложија венчавката поради пандемијата на коронавирус, а сега и поради смртта на бабата на Мирко,...
Радио Милева

„Немој да ми се жалиш“: Гоца Божиновска среде емисија ја поткачи идната снаа, а на Бојана ова долго ќе и одѕонува во главата (фото)

Бојана Родиќ е во емотивна врска со синот на Гоца Божиновска, Мирко Шијан, со кого го чека нивното прво дете. Таа веќе се преселила во...
Радио Милева

Првите месци се најтешки, но на Бојана Родиќ очигледно и годи бременоста: Сестрата на Богдана Ражнатовиќ ги „истури“ градите од длабокото деколте (фото)

Бојана Родиќ неодамна откри дека е бремена и дека заедно со нејзиното момче Мирко Шијан ќе станат родители. Бојана засега се чувствува...
Радио Милева

Еве кои познати ќе им бидат први соседи на Бојана Родиќ и Мирко Шијан во луксузниот стан од 250 илјади евра

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ, Бојана Родиќ е бремена, а според медиумите, синот на пејачката Гоца Божиновска ќе добие мираз во луксузен...