бојана родиќ

Пронајдени се 63 резултати на тема „бојана родиќ“
Радио Милева

Сопругата на Шијан сите три венчаници што ги носеше на свадбата ги позајмила – сите се прашуваат за цените, а таа не потрошила ниту евро (фото)

Бојана Родиќ на свадбата со сопругот Мирко Шијан на секој начин се трудеше да го сврти вниманието кон себе. И успеа во тоа. Сите пишуваа...
Радио Милева

Гоца Божиновска го ожени синот: Младите блескаат, сестрите Родиќ во впечатливи фустани, а големата свадба ја собра српската естрада (фото)

Мирко Шијан, синот на Гоца Божиновска се ожени со својата долгогодишна свршеница Бојана Родиќ. Бојана и Мирко веќе се родители на малиот...
Радио Милева

Вереницата на Шијан слави моминска вечер: Бојана Родиќ ги собра другарките и побегна на луксузна прослава (фото)

Бојана Родиќ и Мирко Шијан ќе се венчаат на 18 септември, а идната невеста решила да ја прослави моминската вечер со сестрата Наташа и...
Радио Милева

Бремената Бојана Родиќ и Мирко Шијан не кријат колку се сакаат – се забавуваа со пријателите, а падна и сочен бакнеж (фото)

Бојана Родиќ и Мирко Шијан неодамна дознаа дека чекаат втор син и не ја криеја радоста и возбудата поради тоа. Сега решиле да одморат,...
Радио Милева

Сестрата на Богдана Ражнатовиќ се породи пред речиси една година, а од бременоста и породувањето нема ни трага на нејзиното бомбастично тело (видео)

Свршеницата на Мирко Шијан, Бојана Родиќ, објави провокативна фотографија на Инстаграм. Бојана се породи пред една година, но брзо го...
Радио Милева

Сите ги изненади со роденденската декорација: Бојана Родиќ направи голема забава и прослави јубилеј во хавајски стил (Фото)

Бојана Родиќ, невенчаната сопруга на Мирко Шијан, го прослави  својот 30-ти роденден, а по тој повод направи несекојдневна забава. Таа...
Радио Милева

Преслатко бебе, уште посладок детаљ на него: Бојана Родиќ го покажа синот, оваа сличност со неговиот татко е повеќе од евидентна (ФОТО)

Бојана Родиќ, снаата на српската пејачка Гоца Божиновска објави прва фотографија со наследникот Зоран Шијан. Синот на пејачката и Бојана...
Радио Милева

Мирко ја оставил девојката кога ја здогледал Бојана: Поранешната на Шијан е копија на Родиќ, во бикини е вистинска с*кс бомба (ФОТО)

Мирко Шијан и Бојана Родиќ го добија своето прво дете на кое му го дадоа името Зоран, а пред убавата Бојана, Шијан беше во врска со вистинска...