бојан најдоски

Пронајдени се 4 резултати на тема „бојан најдоски“
Радио Милева

Пар како од латиноамериканска серија: Елена Стефановска и нејзиниот партнер на одмор во Хрватска уживаат со стил (фото)

Водителката Елена Стефановска го користи секој слободен момент да оди некое егозтично патување од каде што често знае да ги почести...
Радио Милева

Елена Стефановска живее љубов со стил: Водителката ја покажа својата романтична страна – „Засекогаш ќе те сакам“

Водителката на емисијата со неколкугодишен стаж „Живот со стил“, Елена Стефановска живее таков живот. Иако во нејзината емисија интервјуираше...
Радио Милева

Елена Стефановска живее со стил, па така и слави: Водителката роденденската прослава ја започна надвор од Македонија (фото)

Македонската ТВ водителка Елена Стефановска веќе со години е позната по својата емисија „Живот со стил“ каде ги претставува убавите...