богдана родиќ

Пронајдени се 53 резултати на тема „богдана родиќ“
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија од бремената Богдана – еве како изгледа снаата на Цеца во петтиот месец (фото)

Вељко Ражнатовиќ не крие дека ужива во улогата на татко и сопруг, и често на социјалните мрежи споделува интимни моменти од дома, на...
Радио Милева

Го прослави раѓањето на внукот: Снаата на Цеца блескаше во најкратко мини здолниште до сега и пиеше на екс без престан (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана вчера го прославуваше раѓањето на своето внуче од сестрата Бојана Родиќ, а нејзината сестра...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ проговори за проширување на семејството: „Работиме на тоа, сакам да имаме пет, шест деца“

Боксерот и синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ вели дека планира проширување на семејството со Богдана Родиќ. „Работиме на тоа....
Радио Милева

Стефан Живојиновиќ откри каков однос има со сестрата на Богдана: „Најверојатно поради тоа мислат дека сме заедно“

Неодамна српските медиуми пишуваа дека синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ е во врска со сестрата на Богдана, Бојана. Како што тврдеа...