богдан илиевски-бетмен

Пронајдени се 4 резултати на тема „богдан илиевски-бетмен“
Радио Милева

Анастасија Деа и Богдан Илиевски – Бетмен повторно ќе станат родители: „На Дениција и е исполнета желбата, ќе си добие „бато“ (фото)

Maкедонската водителка и новинарка Анастасија Деа Богданоска е бремена и по вторпат ќе се реализира во улогата на мајка. Имено, Анастасија...
Радио Милева

Анастасија Деа Богдановска и Богдан Илиевски – Бетмен имаа повод за славење: „И ден денес ми е надреално, исто како кога прв пат ја видов“

Водителката, новинарката Анастасија Деа Богдановска и нејзиниот сопруг Богдан Илиевски Бетмен 2020-та година, ќе ја паметам по убави...
Радио Милева

Анастасија Богдановска и Богдан Илиевски ќе станат родители: Останува Деа да „велит“ – ДА, откако Бетмен ќе ја запроси… останатото, веќе го направиле!

Анастасија Богданоска или како што милува да ја нарекуваат, Деа, за кусо време успеа да стане едно од препознатливите ТВ лица во земјава...