апликација

Пронајдени се 13 резултати на тема „апликација“
Радио Милева

Секасапилната фитнес инструкторка Aна Стојанова покажа како изгледа, кога некој „со поглед те соблекува“ (ФОТО)

Атрактивната фитнес инструкторка и мотиватор за здрав живот, Ана Стојанова  не застанува. Минатата годината не само што и беше успешна,...
Радио Милева

Ако жените не се депилираа и носеа мустаќи, ќе можеше ли некоја од македонските фолкерки со својот изглед да ве усреќи: Адријана, Татијана и Сузана како Фреди, Харис и Кеба ако треба…? (ФОТО)

Нема жена што не придодава посебно внимание на својот изглед. особено денес, во овие модерни времиња, кога се е достапно. Од теретана,...
Радио Милева

Сандра Африка објави нови секси пози, а следбениците сепак и најдоа маана: Га*ето и е навистина топ, ама само со фотошоп? (ФОТО)

Сандра Африка објави нови фотографии на Инстаграм во секси пози, но нејзините обожаватели сепак пронајдоа „маана“. Пејачката го покажа...
Радио Милева

Сораја и Ана Кораќ го одбројуваат времето до нивната смрт: Старлетите си инсталираа апликација која го покажува судниот ден! (ФОТО)

Сораја Вучелиќ покрена бизарен тренд – започна да ги наговара своите пријатели да ја инсталираат апликацијата која го одбројува времето...
Радио Милева

Сите лица на бившата мисица: Вера Мештеровиќ – најзгодната „вештерка“ во салонот за „подмладување со навлажнување“! (ФОТО)

Неа ја познавате како н екогашна учесничка на домашните избори за убавина, македонска претставничка на меѓународните избори за мис...