анѓелка прпиќ

Пронајдени се 48 резултати на тема „анѓелка прпиќ“
Радио Милева

Прва фотографија од Анѓелка Прпиќ по породувањето: Актерката ги изненади сите како навистина сега изгледа (фото)

Актерката Анѓелка Прпиќ пред еден месец се породи по втор пат и роди девојче, на кое таа и нејзиниот нов избраник Марко ја нарекоа Чарна,...
Радио Милева

Се породи Анѓелка Прпиќ: Актерката на 39 години повторно стана мајка, а цела бременост ја следеа бројни скандали (ФОТО)

Анѓелка Прпиќ го доби првото дете со новиот партнер, а по втор пат стана мајка, бидејќи веќе има син од првиот брак. Актерката се породи...
Радио Милева

Анѓелка Прпиќ ужива во бременоста: Насмеана и расположена актерката објави фотографии од патувањето и го покажа стомакот (фото)  

Откако се дозна дека е во блажена состојба, една од најхаризматичните актерки речиси секој ден ги краси насловните страници, секој нејзин...
Радио Милева

Анѓелка Прпиќ во тесен фустан: Актерката во преден план го покажа стомакот кој секој ден е сѐ поголем (фото)

Актерката Анѓелка Прпиќ чека второ дете со партнерот Марко, а среќата поради втората блажена состојба секојдневно ја покажува на социјалните...
Радио Милева

Повторно предизвика лавина коментари: Откако остана бремена од најдобриот пријател на сопругот, актерката Анѓелка Прпиќ повторно шокира (фото)

Анѓелка Прпиќ деновиве е една од главните теми на јавноста, откако се шпекулираше дека останала во друга состојба со најдобриот пријател...
Радио Милева

Анѓелка Прпиќ раскажа како изгледа една нејзина посета кај психотерапевт, а акцентираше и на најважниот дел од сеансата

Српската актерка Анѓелка Прпиќ е во центарот на вниманието на јавноста уште од моментот кога се шпекулираше дека чека дете со најдобриот...
Радио Милева

Актерката Анѓелка Прпиќ забремени од најдобриот пријател на екс- сопругот, а сега папараците ја „уловија“ со стомакот во прв план (видео)

Анѓелка Прпиќ веќе некое време е главна тема во јавноста поради својот приватен живот бидејќи во медиумите излезе веста за нејзината...