анета-молика

Пронајдени се 24 резултати на тема „анета-молика“
Радио Милева

Се’ е подготвено за големиот ден: Давид Темелков ќе се жени со убавата хрватска водителка, а на свадба ќе им пее Анета „Молика“ (фото)

Велат дека по дождот доаѓа сонце, а за пејачот Давид Темелков ова навистина и се случува. Откако излезе како победник по тешката операција...
Радио Милева

Ретко споделува приватни моменти, но сега не можеше да не се пофали: Ќерката на Анета Молика е матурантка и порасна во вистинска убавица (фото)

Анета Мицевска или позната како Анета Молика е еден од најдобрите женски вокали на музичката сцена, па често добива позитивни коментари...
Радио Милева

Анета Молика и Ристе Ристески колегијално „селфи“: Познатите пејачи блеснаа заедно на свадба (фото)

Анета Молика важи за еден од подобрите македонкси вокали, па каде и да се појави прави вистинска атмосфера и знае да ги пренесе хитовите. Нејзиниот...